Pedicab

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pedicab bisiklet taksi,  genellikle turistlerin kullandığı  yolcu taşınan üç tekerlekli bisikletlerdir. Work and Travel pedicab işleri genelde San Diego ve New York’ta yoğun yapılır. Bicycle Rickshaw veya Trike Taxis de denilen Pedicab işlerinde belirli sabit bir geliriniz yoktur. Bu yüzden de biraz riskli görülen pedicab işlerinde günde 100-500 dolar kazanmak da mümkün olabilir.

Pedicab

Pedicab

Pedicab

İnsan ilişkileri kuvvetli, enerjik, güler yüzlü ve girişken Work and Travel öğrencilerinin tercih ettiği bu pedicab işleri herkes için uygun değildir. Pedicab yapacaklara bütün detayları iyi araştırmalarını tavsiye ederiz. Bazı DS sponsorları pedicab için izin vermezler.
Pedicab işlerinin en büyük avantajı ise tamamen kendi işinizin patronu olmanızdır, istediğiniz saatte çalışmaya başlayıp, istediğiniz saatte bırakabilirsiniz, bu da Work and Travel öğrencileri çeker. Bisikletinizi bisiklet dükkânlarından haftalık 150-200$ arası kira ücretiyle kiralayabilirsiniz.

Bu işe gidecek öğrencilerin Türkiye ehliyetleri olması şarttır ! Pedicab işini yapabilmek için Amerika’da licence çıkartmak da gerekmektedir.

Share.

About Author

Leave A Reply

Spam Denetimi *