Work and Travel Yardım Masası Kuruldu

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Amerika’da Summer Work Travel programına katılan öğrenciler için TADF tarafından Work and Travel Masasının kurulduğu açıklandı. Türk Amerikan Dernekleri Federasyonu (TADF), Amerika’ya gelen Work and Travel öğrencileri ile iletişim kurmak için “Work and Travel Masası” kurduğunu açıkladı. Work & Travel programı ile Amerika’ya dil pratiği yapmak, çalışmak ve gezmek için gelen üniversite öğrencilerinin bazıları çeşitli sebeplerden dolayı sorunlar yaşayabiliyor. Kimi zaman Work and Travel Şirketleri, kimi zaman ise Amerika’daki işverenlerden kimi zamansa WAT Sponsor Firmalar kaynaklı dolayı bazı sorunlar yaşanabiliyor.

Ücretsiz 7/24 Work and Travel Masası

Work and Travel öğrencilerinin mağdur olmamaları, Amerika’da yalnız kalmamaları için ve acil yardım ihtiyaçlarını olması durumunda 24 saat ücretsiz bir şekilde ulaşabilmeleri için bir masa var artık.

Work and Travel Masası İletişim Bilgileri :

E-posta: wtmasasi@tadf.org
24 Saat Acil Yardım Hattı : 1-888-352-9886 (Ücretsiz)

Work and Travel Masası

Work and Travel Masası

Kurulan Work and Travel masası sadece öğrencilerin problemlerini çözmeye çalışmayla ve yardımcı olmakla kalmayıp, aynı zaman da öğrencileri mağdur eden şirketleri de resmi makamlara şikayet edecek. Uygulamanın Work and Travel 2014 sezonu için de devam etmesi bekleniyor.

Türk Amerikan Dernekleri Federasyonu’na öğrencilerin 24 saat ücretsiz bir şekilde ulaşabilmesi için kurduğu bu masadan dolayı teşekkür ediyoruz ve bütün Work and Travel katılımcılarına bu numarayı iletmeyi de bir borç biliyoruz.

Share.

About Author

2 yorum

  1. merhaba
    biz iki kişiyiz amerikaya wat için geldik fakat şirket tarfından dolandırıldık.bildiğiniz bi iş varmı acaba bizim için arkadaşımla iş arıyoruz .zor durumdayız. bize yardımcı olursanız çok seviniriz. teşekkrler..

  2. Bence work and travel yardım masası gerekliydi ama daha gerekli olan işverenlerin ve work and travel şirketlerinin denetlenmesidir.

Leave A Reply

Spam Denetimi *