Work and Travel 2017 Uyarıları Dikkat

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Work & Travel 2017 kayıtları  Nisan 2018’ye kadar devam eder ama eğer karar verdiyseniz sizin bu tarihe kadar beklememeniz gerekmektedir. Karar verir vermez vakit kaybetmeden erken kayıt olmalısınız. “Work and Travel” 2017 uyarıları olarak öncelikle kayıt tarihleri konusundan bahsedelim.

Erken kayıt olmanızı ve kesinlikle boş yere bekleyerek vakit kaybetmemenizi tavsiye ederiz.

Work and Travel Başvuru sayfasındaki formu eksiksiz bir şekilde doldurup WAT 2017 iş ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Belirttiğiniz bilgilere ve önceliklere göre size uygun olduğu düşünülen iş seçenekleri ve fiyatları görebilirsiniz.

Kesinlikle Erken Kayıt Avantajları’nı kaçırmayın. W&T başvuru tarihleri Nisan ayına kadar devam ediyor olabilir ama Nisan ayına kadar işlerin çok büyük bir kısmı dolacağı için ancak kalan işler arasından tercih yapacağınızı unutmayın.

Work and Travel şirket seçimi çok önemlidir çok iyi araştırın, geçen sene şirketin gönderdiği öğrencileri mutlaka bulun ve sorun yaşayıp yaşamadıklarını öğrenin.

W&T 2017 fiyatları şirketler tarafından açıklandı, gördüğünüz gibi her şirketin program ücreti farklı. Burada fiyatları, kalite ve güven ile değerlendirin. Ucuz diye hemen atlamayın, dikkat edin.

Work & Travel şirketleri ile imzaladığınız “WAT” sözleşmesini dikkatlice okuyun. Hatta bir kopyasını da ıslak imza ve kaşe ile siz de alın.

Work&Travel şirketleri (bazıları hepsi değil) kayıt almak için farklı vaadler verir, Mesala Work and Travel job fair organizasyonları gibi. Bu sene 10 job fair yapacağız diyen şirketlere geçen sene kaç job fair yaptığını sorun. Hatta bunu bütün vaadleri için de sorabilirsiniz.

Work and Travel işleri arasında iş seçimini doğru yapın. Bir işi çok istiyor olabilirsiniz ama sizin o iş için uygun olup olmadığınızı da göz ardı edemezsiniz. Daha sonra garson olmaya gidip bulaşık yıkayabilirsiniz.

Bu yazıyı Tavsiye Edebilir ya da Facebook’ta Paylaşabilirsiniz.

Facebook’ta Paylaş          Add to Google

Share.

About Author

Leave A Reply

Spam Denetimi *