Work and Travel Fiyatları 2017

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Work and Travel fiyatları, 2017 için 2016 fiyatları ile hemen hemen aynı. Bu sene Work and Travel firmalarının 2017 program kaydı ücretlerini genelde 4000 – 5000 TL aralığında belirlediğini söyleyebiliriz. Bazı Work and Travel şirketleri WAT fiyatlarını web sitelerinde ilan ediyorken bazı şirketler ise web sitelerinde fiyatlarını yazmıyor, bilginize.

WORK AND TRAVEL 2017 FİYATLARI

Daha önceki senelere göre kıyasladığımızda Work and Travel ücretleri biraz yükselmiş durumda, bunun en büyük nedeni ise Work and Travel şirketlere ayrılan iş pozisyonlarının azalması. Bu durumun sonucu olarak da Work and Travel işleri daha değerli hale geldi. Özellikle daha önce WAT öğrencilerinin gittiği ve Work and Travel Job Fair organizasyonlarındaki işler ise çok daha değer kazanmış durumda.

– Work and Travel Maliyetleri
– Work and Travel Erken Kayıt Avantajları
– Work and Travel Başvuru Şartları konusunu okuyabilirsiniz.

Fiyat tabiki de önemli ama Work and Travel şirket seçimi yaparken kalite ve güven duygusunu da dikkate alıp fiyat kıyaslamasını iyi değerlendirerek karar verin. Mutlaka önceki senelerde şirketin göndermiş olduğu öğrencilerin memnuniyeti iyi araştırın.

 

Work and Travel Fiyatları 2015

Work and Travel Fiyatları 2017

Share.

About Author

Leave A Reply

Spam Denetimi *