Work and Travel 2014 Kayıtları

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Work and Travel 2014 kayıtları ve Work & Travel 2014 başvuru tarihleri ile bilgileri detaylı olarak aşağıda bulabilirsiniz. Sitemizden ve Facebook Work and Travel sayfasımızdan WAT 2013 ve daha önceki senelerde olduğu gibi Work Travel 2014 için de haberleri, işinize yarayacak paylaşımları, güncel gelişmeleri, uyarımızı ve yurtdışı eğitim danışmanlarınının tavsiyelerini takip edebileceksiniz.

Work and Travel 2014

Work and Travel 2014 kayıt tarihleri 2013 Eylül ayından önce başlamaz, çünkü o tarihlerde bile Work and Travel Şirketleri bir önceki sene WAT ile ABD’ye gönderdiği öğrenciler ile ilgilenmeye devam eder. Öğrencilerin dönüş uçak biletleri ve eğer varsa diğer sorunları ile ilgilenirler. Work & Travel 2013 sezonunu bitmeye yakın artık yavaş yavaş yurtdışı eğitim şirketi kayıt almaya başlarlar.

Work and Travel 2013

Work and Travel 2013

WAT 2014 Amerika başvuru tarihleri için bir aralık verecek olursak 2013 Eylül – 2014 Nisan ayları arasını verebiliriz. Nisan ayı içerisinde pek kayıt kabul edileceğini sanmıyoruz. Çünkü WAT’a katılacak öğrencilerin hemen hemen hepsi işlerine yerleşmiş olur o tarihlerde ve Yurtdışı Eğitim danışmanlığı şirketleri yeni kayıt olmak isteyen öğrencilere iş seçenekleri sunamayacağı için kaydı kabul edemez. O yüzden Amerika’ya gitmeye karar verdiyseniz mutlaka WAT Erken Kayıt Avantajları’nı kaçırmayın.

Kayıt tarihleri yaklaşınca Work and Travel 2013 Uyarıları başlığı altında 2013 sezonuna dair özellikle dikkat çekmek istediğimiz güncel uyarıları yazacağız. Değişen kuralları, Work and Travel ve vize ile ilgili Konsolosluk ve Elçilik duyurularını ve diğer güncel gelişmeleri sık sık sizlere ileteceğiz.

Share.

About Author

Leave A Reply

Spam Denetimi *