WAT Sponsor Firmalar

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sponsor Firmalar

Work  and Travel DS Sponsoru olan firmalar, Türkiye Dışişleri Bakanlığının izin ve onayı ile  WAT öğrencilerinin Amerika’da yasal olarak çalışma izinlerini sağlar ve işverenlerden çalışma onayı alır ve Amerika’da çalışma ve bulunma sürelerini düzenleyen bilgilerin bulunduğu DS-2019 formunu düzenler.

WAT Sponsor Firmalar

Sponsor Firmalar

Work and Travel adayı öğrenciler bu sponsor firmalarla direk irtibata geçip bu belgeyi temin edemezler, Work and Travel firmalarının aracılığı ile almak zorundadırlar. DS 2019 belgesi temin edilmeden vize başvurusu yapılamaz (2010 değişikliği) Türkiyede’ki her danışmanlık firması bir sponsor firma ile işlemlerini yürütmek zorundadır.

Work and Travel programı için Dışişleri Bakanlığının onayladığı 58 sponsor DS firması vardır. Bu firmalar sadece  Work and Travel için değil; aynı zmanda Amerika’da staj ve AU pair gibi programlar için de çalışırlar.

Work and Travel DS Sponsoru Firmalar

A Cultural Exchange Service Inc. , Alliance Abroad Group L.P, American Australian Association, American Exchange Organization Inc. , American Hospitality Academy, American Institute for Foreign Study, American Pool Enterprises Inc. , American Work Adventures Inc. , APEX Usa Inc. , ASSE International Inc. , Camp Counselors USA/Work Experience USA, Camp Wayne for Boys, CampGroup, LLC , CENET Cultural Exchange Network, Center for Cultural Interchange, Center for International Career Development, CIEE, Core Consulting Solutions LLC, Council for Educational Travel USA (CETUSA), Council on International Educational Exchange, CSB International Inc , Cultural Homestay International, Cultural Vistas Inc, Dynamic Global Exchange, Educational Merit Foundation For Student Exchange, Educational Resource Development Trust, GeoVisions , Global Career Exchange, Global Educational Concepts Inc, GEC , Greenwood Lake Gaelic Cultural Society Inc, ICEPWORLD, USA , InterExchange Inc, International Branch, YMCA of Greater, NY International Cultural Exchange Organization Inc, International Culture and Career Exchange Inc , International Educational Exchange Inc. , International Exchange of North America Inc , Intrax Work/Travel , Ireland Institute of Pittsburgh , Janus International Hospitality Student Exchange, Life Adventures Inc ,Pfizer Inc , Philadelphia International Institute , Signature Services Corporation, Spirit Cultural Exchange, The foundation for Worldwide International Student Exchange , U.S.-Ukraine Foundation , United Studies Inc , University of Kentucky , University of Louisville-International Center, Walt Disney World, Immigration Compliance Department , Walt Disney World Co., Immigration Compliance Department , World Wide Cultural Exchange Inc.

Share.

About Author

Leave A Reply

Spam Denetimi *