WAT için Ne Kadar İngilizce Gerekli

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Work and Travel için hangi seviyede ingilizce konuşmak yeterlidir?

Work&Travel vizesi almak için orta derece ingilizce konuşabiliyor olmanız lazım. Özellikle de vize görüşmesinde  konsolosluk görevlisi ingilizce seviyenizin yeterli olduğundan emin olmak ister. En azından size sorulan temel soruları anlayıp cevaplandırmanız gerekir.

Amerika’da sorun yaşamamak için de yine günlük hayatta temel iletişimi sağlamanız gerekmektedir. Mesala havaalanından istediğiz yere sorarak gidebilmeniz gerekmektedir.

İngilizce seviyesi iş seçimi ve işverenin sizi kabul etmesi için de, bazı iş pozisyonları için de gereklidir. Work & Travel 2017 katılımcılarına tavsiyemiz ingilizce çalışmaya bir an önce başlamaları, çünkü ingilizce seviyenizin iyi olmasının bir çok avantajı var ve ne kadar fazla ingilizcenizi geliştirirseniz o kadar iyi olur sizin için.

WAT Vize Soruları ve Cevapları

Work and Travel Vizesi

Son 7 senede yaklaşık 40 000 kişi vize görüşmesine girmiştir ve ingilizce seviyesi yüzünden görüşmeye tekrar girmek zorunda kalanlar da oldu, vize alamayanlar da. Gözlemlerim ve tahminlerime göre WAT başvurularında ortalama % 5-10 oranında vize reddi alan olmuştur.

Share.

About Author

Leave A Reply

Spam Denetimi *